Fotomozaika online

"Fotomozaika online" to nowoczesne narzędzie teambuildingowe dla Twoich pracowników, pozostających w trybie Home Office. Teraźniejsze okoliczności spowodowały przeniesienie pracy do trybu online, więc to idealny czas na reakcję ze strony pracodawców, aby utrzymać ducha zespołu, wesprzeć pracowników pomimo fizycznej odległości. Dobrze, aby zadbać o relacje, motywować w sytuacji tak dużej zmiany dla wszystkich. Stworzenie wspólnej grafiki nawiązującej do Twojej firmy (może to być logo/symbol) składającej się ze zdjęć pracowników daje poczucie wspólnoty i zacieśnienia więzi.

Wszyscy biorący udział w zabawie mają poczucie, że "razem dadzą radę", a jak "jeden za wszystkich to wszyscy za jednego"! Fotomozaika online to ciekawe i innowacyjne narzędzie na naszym rynku, które zrzesza pracowników do wspólnej aktywności pod jednym szyldem. Atmosfera w pracy i poczucie wspólnoty to jeden z kluczowych elementów wiążących pracowników z firmą. Dzięki fotomozaice, która zaangażuje Was też do zabawy razem, możesz zadbać o utrzymanie tych wartości i relacji międzyludzkich. Co więcej, proces tworzenia oraz efekt końcowy wspólnego działania to także atrakcyjny kontent promocyjny, który możeszwykorzystać na Twoich social mediach.

A na końcu otrzymujesz fotomozaikę stworzoną przez Twoich pracowników,fanów, klientów w wersji wysokiej rozdzielczości. Możesz ją wykorzystać dowydruku w dużym formacie w postaci obrazu lub fototapety, która może być elementem wystroju biura i symbolem Waszej społeczności.

Fotomozaika online w czasach home office

Atmosfera w pracy jest jednym z kluczowych elementów wiążących pracowników z firmą – FOTOMOZAIKA online to narzędzie do podtrzymania tej międzyludzkiej atmos-fery, która jest wartością w każdej Firmie, szczególnie w czasach Home Office.
Stworzenie wspólnej grafiki nawiązującej do Twojej firmy ze zdjęć pracowników daje poczucie wspólnoty, zacieśnia więzi i poprawia nastrój pracowników. Czas zmian na pracę online, to czas na reakcję aby utrzymać ducha zespołu - pomimo fizycznej odległości.
FOTOMOZAIKA onlinem to również atrakcyjny content,do aktywności na Twoich social media, stronie internetowej lub w innych firmowych środkach przekazu, a także możliwość wykonania mozaiki w formie fizycznej po powrocie pracowników do firmy.

Plan działania

1

Ustalamy Grafikę
do Mozaiki

Wszystkie elementy zdjęcia, grafiki, logo, hasło. To będzie Twoja FOTOMOZAIKA!
2

Dostosowujemy
adekwatną wielkość

Dobieramy wielkość FOTOMOZAIKI odpowiednią do ilości pracowników.
3

Dedykowana
strona WWW

Tworzymy dedykowaną stronę www do wysyłania zdjęć.
4

Spersonalizowana
instrukcja

Uczestnicy otrzymują opis wydarzenia oraz instrukcję udziału.
5

FOTOMOZAIKA
gotowa!

Ustalamy formę publikacji tworzącej się online FOTOMOZAIKI. W trakcie trwania wydarzenia FOTOMOZAIKA wypełnia się napływającymi zdjęciami.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW TWOJEGO WYDARZENIA

  • angażuje uczestnictwo w atrakcji poprzez efekt, który jest niewiadomy
  • atrakcyjna forma integracji online pracowników firmy, klientów marki
  • stworzenie poczucia wspólnoty przy braku kontaktów bezpośrednich
  • podtrzymania atmosfery relacji międzyludzkiej, która jest wartością w każdej firmie

KORZYŚCI DLA ORGANIZATORA WYDARZENIA

  • atrakcyjna forma teambouldingu online
  • nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie wpływa na wizerunek
  • ciekawe narzędzie promocyjne i marketingowe
  • patrakcja generująca content do wykorzystania w kanałach social media
  • możliwość wykorzystania powstałej mozaiki zdjęć jako wydruk fizyczny np. na ścianę w biurze - na czas powrotu do pracy w biurze.

Zamów Fotomozaikę już dziś!

Napisz do nas a my prześlemy niezobowiązująca wstępną kalkulację.