Fotomozaika – tego jeszcze nie było!

Mozaika zdjęciowa to nowość, która opanuje rynek atrakcji eventowych! Niesamowite narzędzie, które angażuje uwagę uczestników Twojego wydarzenia i zapewnia unikatowy materiał marketingowy. To Ty decydujesz jaką grafikę ma tworzyć fotomozaika - może zawierać zdjęcie, logo bądź dowolny kształt. Twoi goście tworzą ją dla Ciebie, układając zdjęcia z eventu na wielkim jednym obrazie.

Fotomozaika - jak to działa?

Taka atrakcja uświetni każdą imprezę!

Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę branżową, firmową, czy prywatną – mozaika ze zdjęć będzie idealną atrakcją, która stworzy okazję, by wspólnie wykreować coś wielkiego. Fotografie to genialna pamiątka nie tylko dla Ciebie, ale również Twoich gości. Ten pomysł świetnie sprawdzi się na wydarzeniach takich jak wesela lub urodziny, bo cóż bardziej zjednoczy Twoich bliskich, jak nie integracja przy tworzeniu prezentu dla pary młodej lub jubilata. Dzięki temu, każdy może dać coś od siebie, aby sprawić radość drugiej osobie! Fotomozaika będzie również dobrym rozwiązaniem jako ciekawa zabawa i forma oderwania się od paneli dyskusyjnych lub wykładów na wszelakich konferencjach. Wszędzie tam, gdzie chcesz przyczynić się do zapewnienia nowej formy rozrywki i jednocześnie zacieśnienia więzi między ludźmi – przybywa Fotomozaika, wraz z naszą niezawodną obsługą!

Stwórzmy społeczność, jakiej nie stworzył nikt!

Fotomozaika na eventy to idealne narzędzie, które zaangażuje Twoich gości do współdziałania, dając im jednocześnie świetną zabawę i niepowtarzalną integrację. Mozaika ze zdjęć sprawia, że ​​wszyscy na imprezie, patrząc na nią, mają wrażenie, że są jednością. Z bliska oglądają swoje pojedyncze zdjęcia – a z daleka widzą ogromną mozaikę, która sprawia, że czują się oni częścią czegoś wyjątkowego, w co są wspólnie zaangażowani. Dzięki temu czują się ważni. Działanie tej atrakcji jest niesamowicie naturalne, a jakże efektywne! Uczestnicy po prostu dobrze się bawią, robiąc sobie wspólne zdjęcia, uzyskując satysfakcjonujący, fizyczny efekt tej aktywności! Fotomozaika stworzona przez nich z setek migawek, pełnych uśmiechu i dobrej zabawy to coś to zostanie na długo w ich pamięci. Dodatkową aktywizacją uczestników może być wprowadzenie elementu konkursowego – oznaczenie wybranych losowo pól na tablicy.
 
 

Postaw na innowacyjność

Fotomozaika ze zdjęć to element, który w nowoczesny, atrakcyjny sposób zadziała na kreowanie wizerunku firmy, jak również sprawdzi się w roli ciekawego narzędzia do promocji i marketingu. Mozaikę w postaci cyfrowej można wyświetlić na dowolnym nośniku w przestrzeni eventu, a nawet opublikować w wersji live na stronie www. Fizyczna wersja Fotomozaiki to owocny efekt zaangażowania i współpracy uczestników, której wydruk może zawisnąć na Twojej ścianie, jako źródło pięknych wspomnień i uśmiechów! W trakcie eventu nagrywamy kilkuminutowy film z powstawania mozaiki ze zdjęć (tzw. timelapse), którym możesz podzielić się ze wszystkimi ochotnikami biorącymi udział w wydarzeniu. W ten sposób możesz pozyskać dodatkową bazę kontaktów i poszerzyć grupę potencjalnych klientów. Wybierz innowacyjne rozwiązanie od speców foto-atrakcji - Wytwórni Eventów.

Zamów Fotomozaikę już dziś!

Napisz nam:
datę i miejsce Twojego wydarzenia
lokalizację i krótki opis wydarzenia
ilość uczestników
orientacyjny czas trwania
A my prześlemy niezobowiązująca wstępną kalkulację.